top of page

Firemní fotograf

Vše, co jako firma nebo podnikatel potřebujete

Honza_Machacek_Business_Portrait-2.jpg

Business portrét

Kvalitní business portrét vyzdvihne Vaši osobnost a přiblíží vás Vašim klientům. K fotografování Vašeho portrétu přistoupím vždy individuálně a dle jeho účelu a umístění navrhnu vhodný styl oblečení i prostředí. A hlavně vám pomohu být co nejpřirozenější. Fotografuji buď v místě Vaší firmy nebo v mém ateliéru v Turnově či jiném městě.

Produktová fotografie

Vašemu produktu připravím na míru scénu, která vyzdvihne jeho vlastnosti a pomůže s prezentací a prodejem. Pomohu vám s přípravou content plánu pro Vaše sociální sítě pro maximální využití obsahu. Během focení tvořím i krátká videa pro Reels

IMG_9754.JPG
Maturitní ples GyTu 8A 2024 TOPs-8.jpg

Eventy

Na společenských akcích, firemních večírcích nebo oslavách pro vás zachytím celkové prostředí a atmosféru, stejně tak jako zásadní momenty. Je potřeba vyfotit rozhovor starosty s ředitelem společnosti? Nebo máte připravené překvapení, které nesmím prošvihnout? Žádný problém!

Brandová fotografie

Série fotografií propojující business a osobní rovinu jsou vhodné pro web i sociální sítě k navázání vztahu s klientem. Standardně focení předchází osobní nebo on-line schůzka, kde se seznámíme a společně pojmenujeme účel focení i představu o výsledku. Následně vám navrhnu varianty realizace a zašlu mood boardy (návrhy, jak by výsledek mohl vypadat), které si společně schválíme.

Jana_K_brand_pics-6.jpg

Kontaktujte mě

Pro úvodní schůzku nebo nezávaznou kalkulaci se mi ozvěte. Jsem on-line 24/7, takže vám odpovím prakticky okamžitě!

bottom of page