top of page
Kopie Svatební šaty Verča Stará-19 (kopie)_edited.jpg

Nejdůležitější den Vašeho života

Svatební fotograf

Neopakovatelné zážitky je nutno zaznamenat

Svatba je jeden z nejzásadnějších momentů Vašeho života, a proto na něj chcete mít krásné vzpomínky a zároveň si ho užít naplno. Já a moje manželka si prohlížíme naše svatební album několikrát do roka a stále nás to baví, protože nás to přenese zpět do dnu D. :-) Během svatby se děje tolik výjimečných věcí, které je krásné mít zaznamenané na vždy.

Jestli tohle chcete i vy, neváhejte se mi ozvat. Celou svatbu vám nafotím, jako by to byla moje vlastní. Zaznamenám vše od A do Z: přípravy, atmosféru, výzdobu, obřad, svatební hostinu, náladu hostů i následnou oslavu nového sňatku. Na schůzce předem projdeme harmonogram svatby a sladíme naše představy. Doporučuji také využít předsvatební focení, kde se osobně lépe poznáme a naladíme se na společnou notu. Zároveň budete mít jistotu, že i kdyby ve svatební den padaly trakaře, nepřijdete o svou zlatou hodinku.

Lokality

Jsem z Turnova (Liberecký kraj) a miluji focení svateb v Českém ráji. Navíc je odsud všude blízko a rád cestuji, takže za vámi mohu přijet kamkoliv. Oblíbenými místy pro mě je například Zámek Hrubá Skála nebo Statek Veberovi. Mým druhým domovem je Praha a Středočeský kraj, kde jsem fotil například na Zámku Křinec. Těším se na focení na dalších krásných místech, jako je Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, nebo také Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Benešov, Beroun nebo Plzeň.

Svatebí balíčky

Svatební balíčky

Nejedlovi_Svatba_2023-022.jpg

1

Celá paráda

Budu pro vás na svatebním místě od ranních příprav, během obřadu, hostiny i pozdějších oslav. Balíček obsahuje taky výrobu fotoknihy a jeden obraz na plátno z vámi vybrané fotky.

Cena: 20 000,-

2

Než se opijou

Nechcete, aby z divoké oslavy zůstalo moc důkazů a stačí vám fotky z oficiálnější části dne? Pak se nejspíš vzdálím hned po Vaší hostině. Výroba fotoknihy je součástí tohoto balíčku.

Cena: 15 000,-

3

Prstýnky, pusa a domu

Vyjdu vám vstříc, ikdyž budete chtít nafotit jen samotný obřad. Po obřadu fotografuji hosty ve velké skupině a také v menších skupinkách. Následuje focení novomanželů.

Cena: 9 000,-

Svatební portfolio

Ukázky mojí práce

bottom of page